Jesteśmy z Wami już blisko 20 lat.

Przedsiębiorstwo Usług Budowlanych “Dźwig-Bud” Sp. z o.o. rozpoczęło swoją działalność w 1998 roku. W ramach świadczonych usług oferujemy Państwu bezpośrednio od producenta wyłącznie sprawdzone i bezpieczne rozwiązania w zakresie żurawi wieżowych i dźwigów budowlanych oraz systemów magazynowych z uwzględnieniem szeroko rozumianych regałów magazynowych.

Z uwagi na wymagania przepisów prawa, wszystkie oferowane przez nas produkty, w tym regały magazynowe spełniają stawiane im warunki w zakresie atestów, deklaracji zgodności z polskimi normami, instrukcji montażu i eksploatacji oraz certyfikacji, co zapewnia ich bezpieczną i długoterminową eksploatację. Wszystkie dostępne u nas nowe produkty objęte są co najmniej roczną gwarancją producenta.

Nasza firma

Zapraszamy do współpracy przedsiębiorców, klientów instytucjonalnych wymagających rozwiązań systemowych dla magazynowania, jak również wszystkich zainteresowanych, którzy chcą zakupić wyłącznie pojedynczy regał. W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę rozwiązań dla magazynowania, a w nich:

Regały magazynowe

Regały archiwalne przesuwne

Antresole magazynowe

Regały paletowe

Regały archiwalne stacjonarne

Regały warsztatowe

Skorzystaj z naszej oferty

Wszystkich zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami systemów magazynowych zapraszamy do zapoznania się z pełną propozycją w niniejszym serwisie w sekcji OFERTA.

Nasz zespół zapewni Państwu wsparcie podczas całego procesu zakupów począwszy od wyboru optymalnego rozwiązania i doboru odpowiednich regałów magazynowych, poprzez dostawę zakupionego towaru pod wskazany adres. Dodatkowo, na życzenie klienta i po indywidualnym uzgodnieniu warunków montażu, a także skalkulowaniu ceny, możemy przeprowadzić cały proces technologiczny montażu zakupionych u nas regałów. Działamy na terenie całego kraju. Serdecznie zapraszamy do udanych zakupów.

Skontaktuj się z nami